S050X075VA1Y
Numer produktu DigiKey
298-18666-ND
Producent
Numer produktu producenta
S050X075VA1Y
Opis
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 0,50" x 0,75" (12,7mm x 19,1mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Panduit Corp
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
0,50" x 0,75" (12,7mm x 19,1mm)