DNF14-250FIM-M
Numer produktu DigiKey
298-10279-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF14-250FIM-M
Opis
CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Męskie 14-16 AWG Zagniatanie Złącze Pełna izolacja
Przekrój przewodu
14-16 AWG
Seria
Izolacja
Pełna izolacja
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Funkcje
Ząbkowana końcówka
Typ zacisku
Standard
Kolor
Niebieskie
Płeć
Męskie
Materiał styku
Mosiądz
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Wykończenie styku
Nikiel
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Średnica izolacji
0,158" (4,01mm)
Długość - całkowita
0,900" (22,86mm)