TX2SS-L2-4.5V-Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TX2SS-L2-4.5V-Y
Numer produktu DigiKey
255-TX2SS-L2-4.5V-Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
TX2SS-L2-4.5V-Y
Opis
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Napięcie wymuszenia działania
3,38V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,45V=
Napięcie cewki
4,5V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
2 A
Napięcie przełączania
220V= (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
60W
Rezystancja cewki
203 Ohms
Prąd cewki
22.2 mA