TX2SA-L2-4.5V-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Telekomunikacja Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TX2SA-L2-4.5V-W
Numer produktu DigiKey
255-TX2SA-L2-4.5V-W-ND
Producent
Numer produktu producenta
TX2SA-L2-4.5V-W
Opis
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Styl zakończenia
Gull Wing
Producent
Panasonic Electric Works
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
3,38V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,45V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
4 ms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
4,5V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
2 A
Agencja zatwierdzająca
BSI, cURus
Napięcie przełączania
220V= (maks.)
Typ przekaźnika
Telekomunikacja
Obciążenie - maks. przełączanie
60W
Rezystancja cewki
203 Ohms
Prąd cewki
22.2 mA