EXC-24CG900U
Numer produktu DigiKey
P13570TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P13570CT-ND - Taśma cięta (CT)
P13570DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXC-24CG900U
Opis
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3Ohm
Modele EDA/CAD
EXC-24CG900U Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
3Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Ostatnio kupiono
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,039" (1,25mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Obudowa / skrzynia
0504 (1210 metryczne), 4 odprowadzenia
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
100mA