EXB-38V750JV
Numer produktu DigiKey
10-EXB-38V750JVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EXB-38V750JVCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EXB-38V750JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXB-38V750JV
Opis
RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EXB-38V750JV Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Rezystancja (omy)
75
Obudowa dostawcy urządzenia
1206
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Liczba wtyków
8
Bazowy numer produktu
Moc na element
62,5mW