STPS20M100SG-TR
Numer produktu DigiKey
497-10993-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10993-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10993-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS20M100SG-TR
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 20A Montaż powierzchniowy D2PAK
Modele EDA/CAD
STPS20M100SG-TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
850 mV @ 20 A