ERZ-VF2M820
Numer produktu DigiKey
P7337TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P7337CT-ND - Taśma cięta (CT)
P7337DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VF2M820
Opis
VARISTOR 82V 600A 2SMD JLEAD
Szczegółowy opis
82 V 600 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 2-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERZ-VF2M820 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
90 V
Prąd - udarowy
600 A
Seria
Energia
12,5J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Maksymalne napięcie stałe
65 V
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Napięcie warystora (min.)
74 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (typ.)
82 V