ERZ-VF2M271
Numer produktu DigiKey
P7344TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P7344CT-ND - Taśma cięta (CT)
P7344DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VF2M271
Opis
VARISTOR 270V 600A 2SMD JLEAD
Szczegółowy opis
270 V 600 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 2-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERZ-VF2M271 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
303 V
Prąd - udarowy
600 A
Seria
Energia
18J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
175 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Maksymalne napięcie stałe
225 V
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Napięcie warystora (min.)
247 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (typ.)
270 V