ERZ-VA9V180 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
18 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-VA9V180
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-VA9V180TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VA9V180
Opis
VARISTOR 18V 1KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
20 V
Producent
Prąd - udarowy
1 kA
Seria
Energia
2,6J
Pojemność przy częstotliwości
16000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
11 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
14 V
Napięcie warystora (min.)
16 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
18 V