ERZ-V09D180 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
18 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-V09D180
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-V09D180-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-V09D180
Opis
VARISTOR 18V 1KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
20 V
Producent
Prąd - udarowy
1 kA
Seria
Energia
2,6J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
16000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
11 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
14 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
16 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
18 V