ERJ-T06J272V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 162 320
Panasonic Industry
W magazynie: 3 170
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 595
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
2.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-T06J272V
Numer produktu DigiKey
ERJ-T06J272V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-T06J272V
Opis
RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-T06J272V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)