ERJ-UP6J272V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-UP6J272VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-UP6J272VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-UP6J272VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-UP6J272V
Opis
RES 2.7K OHM 5% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
2.7 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-UP6J272V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)