ERJ-S08J180V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 962
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 1 598
Arkusz danych
W magazynie: 0
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
18 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S08J180V
Numer produktu DigiKey
ERJ-S08J180V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S08J180V
Opis
RES 18 OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S08J180V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)