Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 12 041
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
18 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-JW-180GLF
Numer produktu DigiKey
CR1206-JW-180GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-JW-180GLF
Opis
RES SMD 18 OHM 5% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-JW-180GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)