ERJ-6GEYJ121V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 13 477
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
120 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa