ERJ-P06J121V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 16 213
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 13 760
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 40
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Vishay Dale
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
YAGEO
120 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa