ERJ-2GEJ470X
Numer produktu DigiKey
P47JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P47JCT-ND - Taśma cięta (CT)
P47JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-2GEJ470X
Opis
RES SMD 47 OHM 5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-2GEJ470X Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)