RK73B1ETTP470J
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B1ETTP470JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B1ETTP470JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B1ETTP470JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B1ETTP470J
Opis
RES 47 OHM 5% 1/10W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RK73B1ETTP470J Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)