ERJ-1GEF2400C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 63 496
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 41 301
Arkusz danych
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 631
Samsung Electro-Mechanics
240 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-1GEF2400C
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-1GEF2400CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GEF2400C
Opis
RES SMD 240 OHM 1% 1/20W 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-1GEF2400C Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)