ERJ-14YJ360U
Numer produktu DigiKey
P36VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P36VCT-ND - Taśma cięta (CT)
P36VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-14YJ360U
Opis
RES SMD 36 OHM 5% 1/2W 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-14YJ360U Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)