ERJ-S14J360U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 7 043
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 14 980
Arkusz danych
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
36 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S14J360U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S14J360U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S14J360U
Opis
RES 36 OHM 5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S14J360U Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)