ERB-RE1R50V
Numer produktu DigiKey
P15116TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P15116CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15116DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERB-RE1R50V
Opis
FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603
Szczegółowy opis
1.5 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
50A
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" x 0,025" (1,60mm x 0,81mm x 0,63mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ bezpiecznika topikowego
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.072 Ohms