ERB-RE1R25V
Numer produktu DigiKey
P15120TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P15120CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15120DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERB-RE1R25V
Opis
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.25 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" x 0,025" (1,60mm x 0,81mm x 0,63mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ bezpiecznika topikowego
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.094 Ohms