ERA-8AEB4990V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 4 682
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
Susumu
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
499 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa