MCA1206MD4990BP100 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 8 535
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
499 Ohms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa