ERA-3AEB2491V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 2 509
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Udoskonalony
Vishay
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 323
2.49 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa