RG1608P-2491-W-T1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RG1608P-2491-W-T1 |
Opis | RES SMD 2.49K OHM 1/10W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.49 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RG1608P-2491-W-T1 Modele |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |