EEV-HA1A330R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 1 080
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 8 528
Arkusz danych
W magazynie: 975
Udoskonalony
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 74
KEMET
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EEV-HA1A330R
Numer produktu DigiKey
PCE3003TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EEV-HA1A330R
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
43 mA @ 120 Hz
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 105°C