EEE-HA1A330AR
Numer produktu DigiKey
10-EEE-HA1A330ARTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-HA1A330ARCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-HA1A330ARDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-HA1A330AR
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEE-HA1A330AR Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
43 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
73.1 mA @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 105°C