EEU-FC1E332S
Numer produktu DigiKey
P10288-ND
Producent
Numer produktu producenta
EEU-FC1E332S
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEU-FC1E332S Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.329 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.74 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
20 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,984" (25,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C