ELXZ250ELL332ML30S
Numer produktu DigiKey
565-1970-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELXZ250ELL332ML30S
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ELXZ250ELL332ML30S Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.2575 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.01 A @ 100 kHz
Impedancja
19 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,240" (31,50mm)
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C