EEH-ZV1E331UV
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZV1E331UVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZV1E331UVCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZV1E331UVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZV1E331UV
Opis
CAP ALUM HYBRID 330UF 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 16mOhm 4000h przy 135°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEH-ZV1E331UV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Producent
Panasonic Industry
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
585 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.9 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,425" (10,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C