TCN4337M020R0100E
Numer produktu DigiKey
478-13505-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13505-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13505-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCN4337M020R0100E
Opis
CAP TANT POLY 330UF 20V 2924
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2924 (7361 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCN4337M020R0100E Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Pojemność
330 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,240" (7,30mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
20 V