EEH-ZU1V681UP
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZU1V681UPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZU1V681UPCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZU1V681UPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZU1V681UP
Opis
CAP ALUMHYB 680UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 9mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
870 mA @ 100 Hz
5.8 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
680 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,661" (16,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C