A750MW687M1VAAE018
Numer produktu DigiKey
399-A750MW687M1VAAE018-ND
Producent
Numer produktu producenta
A750MW687M1VAAE018
Opis
CAP ALUM POLY 680UF 20% 35V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 18mOhm 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
A750MW687M1VAAE018 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
234.5 mA @ 120 Hz
4.69 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
680 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C