EEH-ZA1J220XV nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 7 568
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 1 640
Arkusz danych
Nichicon
Chemi-Con
Cornell Dubilier Knowles
Taiyo Yuden
22 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 80mOhm 10000h przy 105°C