GYB1J220MCQ1GS
Numer produktu DigiKey
493-17898-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-17898-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17898-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GYB1J220MCQ1GS
Opis
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 80mOhm 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GYB1J220MCQ1GS Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Nichicon
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
225 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.5 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C