EEF-JX0G221RF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 µF 4 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 15mOhm 3000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EEF-JX0G221RF
Numer produktu DigiKey
10-EEF-JX0G221RFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEF-JX0G221RFCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEF-JX0G221RFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEF-JX0G221RF
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5.1 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Pojemność
220 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
4 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm