A700V227M004PTE015 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 µF 4 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 15mOhm 3000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A700V227M004PTE015
Numer produktu DigiKey
399-A700V227M004PTE015TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
A700V227M004PTE015
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 4V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.24 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Pojemność
220 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
4 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm