2TPE330MADGB
Numer produktu DigiKey
P16190TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P16190CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16190DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2TPE330MADGB
Opis
CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2 V 1411 (3528 metryczne) 13mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2TPE330MADGB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B2
Napięcie - znamionowe
2 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
13mOhm przy 100kHz