ETPE330M9GB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 1 905
Arkusz danych
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 1411 (3528 metryczne) 9mOhm przy 300kHz