10TAB47M
Numer produktu DigiKey
P123518TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P123518CT-ND - Taśma cięta (CT)
P123518DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
10TAB47M
Opis
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
10TAB47M Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Ostatnio kupiono
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B2
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz