TX2SS-L2-12V-1-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla TX2SS-L2-12V-1-W jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TX2SS-L2-12V-1-W
Numer produktu DigiKey
255-TX2SS-L2-12V-1-W-ND
Producent
Numer produktu producenta
TX2SS-L2-12V-1-W
Opis
RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Telekomunikacja Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Styl zakończenia
Gull Wing
Producent
Panasonic Electric Works
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
4 ms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-pallad (AgPd), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Agencja zatwierdzająca
BSI, cURus
Napięcie przełączania
220V= (maks.)
Typ przekaźnika
Telekomunikacja
Obciążenie - maks. przełączanie
220VA
Rezystancja cewki
1.44 kOhms
Prąd cewki
8.3 mA