TX2SA-LT-12V-1-Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla TX2SA-LT-12V-1-Y jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TX2SA-LT-12V-1-Y
Numer produktu DigiKey
255-TX2SA-LT-12V-1-Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
TX2SA-LT-12V-1-Y
Opis
RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Materiał styku
Srebro-pallad (AgPd), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Napięcie przełączania
220V= (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
220VA
Rezystancja cewki
1.44 kOhms
Prąd cewki
8.3 mA