TX2SA-L2-4.5V-W | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 255-TX2SA-L2-4.5V-W-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | TX2SA-L2-4.5V-W |
Opis | RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V |
Seria | Napięcie wymuszenia działania 3,38V= |
Opakowanie Zbiorcze | Napięcie wymuszenia zwolnienia 0,45V= |
Status części Aktywny | Czas pracy 4 ms |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Czas zwalniania 4 ms |
Napięcie cewki 4,5V= | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Forma styku DPDT (2 Form C) | Materiał styku Srebro (Ag), złoto (Au) |
Prąd znamionowy styku 2 A | Agencja zatwierdzająca BSI, cURus |
Napięcie przełączania 220V= (maks.) | Typ przekaźnika Telekomunikacja |
Obciążenie - maks. przełączanie 60W | Rezystancja cewki 203 Ohms |
Prąd cewki 22.2 mA | Bazowy numer produktu |