TQ2SA-24V-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 121
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 635
Ilustracja dla TQ2SA-24V-W jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TQ2SA-24V-W
Numer produktu DigiKey
255-TQ2SA-24V-WTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TQ2SA-24V-W
Opis
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
2 A
Napięcie przełączania
125V~, 220V= (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
125VA, 220W
Rezystancja cewki
2.88 kOhms
Prąd cewki
8.3 mA