TQ2SS-24V-X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 121
W magazynie: 635
Telekomunikacja Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
TQ2SS-24V-X
Numer produktu DigiKey
TQ2SS-24V-X-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TQ2SS-24V-X
Opis
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
73 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Producent
Panasonic Electric Works
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
4 ms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
2 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
125V~, 220V= (maks.)
Typ przekaźnika
Telekomunikacja
Obciążenie - maks. przełączanie
250VA, 440W
Rezystancja cewki
2.88 kOhms
Prąd cewki
8.3 mA