CM1A-R-12V
Numer produktu DigiKey
255-3729-ND
Producent
Numer produktu producenta
CM1A-R-12V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Producent
Panasonic Electric Works
Czas pracy
10 ms
Seria
Czas zwalniania
10 ms
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Dogniazdowe
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Wstawka
Prąd cewki
125 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
12V=
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Moc cewki
1,7W
Prąd znamionowy styku
35 A
Rezystancja cewki
96 Ohms
Napięcie przełączania
14V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7V=