CB1AH-R-12V
Numer produktu DigiKey
255-3344-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AH-R-12V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ mocowania
Dogniazdowe
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - wiele rozmiarów
Prąd cewki
134 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
12V=
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
70 A
Rezystancja cewki
89.5 Ohms
Napięcie przełączania
14V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7V=